Kiekvienas esame labai skirtingas ir individualus, todėl yra labai svarbu, kad miegamasis atspindėtų slapčiausius mūsų norus bei svajones. Jau dešimt metų prekiaujanti čiužiniais bei miegamojo baldais ir turinti didelę patirtį, UAB „MSBB“ direktorė Diana sutinka, kad svarbiausias miegamojo kambario baldas yra lova. Tačiau kad sveikas miegas ir komfortas būtų užtikrintas, siūlo rinktis čiužinį vadovaujantis dviem aspektais. Pirma – pasidomėti ar čiužinys atitinka keliamus higienos ir ergonominius reikalavimus, antra – prekybos taške, pačiam išbandyti čiužinio patogumą, pagulint ant jo nemažiau 10 min.

O pati lova? Kaip ją išsirinkti? Kokia ji turi būti? Šie klausimai kamuoja kiekvieną, kuris nori įrengti savo miegamąjį nepriekaištingai. Naujausia „BOX multisystem“ sistema suteikia galimybę susikurti svajonių lovą patiems. Ši sistema leidžia nevaržyti savo fantazijos bei pasijusti tikru dizaineriu ir pasirinkti norimą lovos korpusą bei priderinti prie jo tinkamiausią lovūgalį. Būtent lovūgalis turi būti gražiausia lovos dalis, nes yra matomiausia detalė.

Ši sistema siūlo platų lovūgalių pasirinkimą iš daugelio variantų. Jie gali būti aptraukti gobelenu arba eko – oda netgi puošti svarovski kristalais. Pasitelkite savo kūrybingumą, nes miegamasis priklauso tik Jums ir tik Jūs turite jame jaustis gerai ir patogiai. Kviečiame susikurti sau lovą nuo A iki Z!