Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė “MSBB” įkurta 2006 metais ir sėkmingai plėtoja savo veiklą Baltijos šalių rinkose. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba čiužiniais bei baldais.

Šiai dienai pristatome didžiausią “M&K Foam” (bendra Vokietijos – Lenkijos įmonė) gamintojo čiužinių, lovų grotelių bei lovų kolekciją. Šio gamintojo produkcija yra aukščiausios kokybės, atitinka visus keliamus reikalavimus ir standartus. Galime pasiūlyti tinkamą variantą kiekvienam klientui, atsižvelgiant į jo poreikius ir galimybes. “M&K Foam” gaminiai – tai investicija į sveikatą, komfortą, ramų miegą ir estetiką. Mūsų salone kiekvieno kliento laukia profesionali konsultacija bei nemokamas čiužinio parinkimas.

Taip pat prekiaujame stilingais, funkcionaliais baldais iš įvairiausių Europos šalių. Patikimas bendradarbiavimas garantuoja, kad klientui galime pasiūlyti įvairius baldus geriausiomis sąlygomis.

Maloniai kviečiame pas mus apsilankyti!

Lovų kolekciją

Pristatome didžiausią “M&K Foam” (bendra Vokietijos – Lenkijos įmonė) gamintojo čiužinių, lovų grotelių bei lovų kolekciją.

Aukšta kokybė

“M&K Foam” gamintojo produkcija yra aukščiausios kokybės, atitinka visus keliamus reikalavimus ir standartus.

Baldai iš Europos

Baldų parduotuvė prekiauja stilingais, funkcionaliais baldais iš įvairiausių Europos šalių

Pristatome šiuos prekių ženklus

//baldu-parduotuve.lt/wp-content/uploads/2019/10/mars-logo.jpg
//baldu-parduotuve.lt/wp-content/uploads/2018/12/kammet.jpg
//baldu-parduotuve.lt/wp-content/uploads/2018/12/kolo.jpg
//baldu-parduotuve.lt/wp-content/uploads/2018/12/neyt-1.jpg
38
workspaces
projects
57
kitchen
decisions
38
bedroom
variants
68
living room
projects